Actueel weer Comines-Warneto
Laatste update: 2026-05-20 om 06:15 uur
| Temperatuur | 12.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.0 km/u uit Z |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1018.0 hPa |
| Barometer trend | Hausse lente |
| Maximale windsnelheid | 20.0 km/u om 05:59 u |
| Minimum temp. | 12.1 °C om 05:04 u |
| Maximum temp. | 13.2 °C om 00:00 u |
| Windchill | 12.6 °C |
| Hitte index | 12.6 °C |
| Dauwpunt | 11.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:53 u |
| Zon onder | 21:38 u |